Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Logowanie dla nauczycieli


Ostatnie pożegnanie PDF Drukuj Email

JANINA  LENARTOWICZZ głębokim żalem zawiadamiamy, że 28.12.2017r. zmarła mgr Janina Lenartowicz – wieloletnia nauczycielka przedmiotów zawodowych w naszej szkole. W latach 1970 – 1979 pełniła funkcję zastępcy dyrektora naszej placówki. Jako wzorowy nauczyciel była prawdziwym autorytetem dla uczniów i współpracowników. Za swoje niezwykłe zaangażowanie w pracę wychowawczo-dydaktyczną i działalność społeczną na rzecz ZNP i ZHP była uhonorowana licznymi nagrodami i odznaczeniami.

Odeszła od nas, pozostawiając pustkę i smutek. Zawsze będziemy Ją wspominać nie tylko jako charyzmatycznego nauczyciela i wychowawcę, ale także jako życzliwą, uśmiechniętą i pełną ciepła osobę.

Łączymy się w bólu z całą pogrążoną w żałobie Rodziną.Szkolna Społeczność WZS

JANINA  LENARTOWICZ

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 28.12.2017r. zmarła mgr Janina Lenartowicz – wieloletnia nauczycielka przedmiotów zawodowych w naszej szkole. W latach 1970 – 1979 pełniła funkcję zastępcy dyrektora naszej placówki. Jako wzorowy nauczyciel była prawdziwym autorytetem dla uczniów i współpracowników. Za swoje niezwykłe zaangażowanie w pracę wychowawczo-dydaktyczną i działalność społeczną na rzecz ZNP i ZHP była uhonorowana licznymi nagrodami i odznaczeniami.

Odeszła od nas, pozostawiając pustkę i smutek. Zawsze będziemy Ją wspominać nie tylko jako charyzmatycznego nauczyciela i wychowawcę, ale także jako życzliwą, uśmiechniętą i pełną ciepła osobę.

Łączymy się w bólu z całą pogrążoną w żałobie Rodziną.

Szkolna Społeczność WZS

 

Ta strona wykorzystuje COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

Akceptuje polityke cookie

EU Cookie Directive Module Information