Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Logowanie dla nauczycieli


12.10.2018 Dzień Edukacji Narodowej w „Sorbonie” PDF Drukuj Email

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole w piątek 12 października. Wielu nauczycieli i pracowników zostało uhonorowanych Nagrodami Dyrektora Szkoły wręczonymi przez pana Dyrektora Jerzego Jankowskiego. Pani Marzena Paruzel i pani Marlena Stolka otrzymały Nagrodę Starosty Powiatu Tarnogórskiego. Tegoroczna akademia przypominała oskarową galę. Wręczono na niej „Złote Pióra WZS” w trzech kategoriach: „Mistrz”, „Kosa” i „Kumpel”. W plebiscycie, przeprowadzonym przez Samorząd Szkolny wśród naszych uczniów, zwyciężył pan Krzysztof Szewczenko, który otrzymał „Złote Pióro” MISTRZA i KUMPLA. Pani Justyna Oleś-Bursig to laureatka kategorii KOSA. Były życzenia, emocje, śmiech i radość ze wspólnego świętowania. Galę zorganizowali, poprowadzili i swoimi występami uświetnili nasi uzdolnieni artystycznie uczniowie z klas: I TSF. II TSF, III TSF, III TS i IIa pod kierunkiem pani Barbary Minkus i pani Beaty Wiórek. Nagrody w plebiscycie „Złote Pióra WZS” ufundowało nasze Szkolne Stowarzyszenie „AGO”.

 

Ta strona wykorzystuje COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

Akceptuje polityke cookie

EU Cookie Directive Module Information