Biuletyn Informacji Publicznej

Reklama

Logowanie dla nauczycieli


Lokalna Akademia Informatyczna Drukuj Email


LOKALNA AKADEMIA INFORMATYCZNA przy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach

Przy Centrum Kształcenia Ustawicznego i Wieloprofilowym Zespół Szkół w Tarnowskich Górach istnieje Lokalna Akademia Informatyczna oferująca uczniom Technikum Elektronicznego oraz Liceum Profilowanego naszej szkoły, w ramach zajęć lekcyjnych, bezpłatny udział w międzynarodowych programach szkoleniowych z zakresu sieci komputerowych oraz grafiki komputerowej.
Patronem programu szkoleń z zakresu sieci komputerowych jest firma CISCO i nosi on nazwę Cisco Networking Academy. Jego zakres obejmuje wiadomości i umiejętności niezbędne do projektowania, budowania oraz bieżącej obsługi małych i średnich sieci komputerowych. Jednocześnie uczniowie w ramach zajęć uzyskują wiedzę potrzebną do ewentualnego dalszego studiowania zagadnień związanych ze złożonymi sieciami komputerowymi. Uczniowie starszych klas Technikum Elektronicznego biorą bezpłatnie udział w programie CISCO Networking Academy w ramach zajęć specjalizacyjnych.
APPLE Academy jest programem szkoleniowym firmy APPLE, którego uczestnikami są uczniowie Liceum Profilowanego naszej szkoły. Program ten obejmuje wiedzę i umiejętności z zakresu obróbki fotografii, tworzenia multimedialnych stron WWW oraz edycję materiałów video. Zajęcia odbywają się w pracowni komputerowej wyposażonej w sprzęt komputerowy firmy APPLE o nazwie Macintosh. Uczniowie biorą bezpłatny udział w programie w ramach zajęć z przedmiotu "Przetwarzanie informacji" oraz "Upowszechnianie informacji".


 


 

Ta strona wykorzystuje COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. .

Akceptuje polityke cookie

EU Cookie Directive Module Information